خانه / اخبار / آخرین مهلت برای ثبت شماره حساب سهام عدالت ۹۶

آخرین مهلت برای ثبت شماره حساب سهام عدالت ۹۶

آخرین مهلت برای ثبت شماره حساب سهام عدالت ۹۶

-عدالت-1

چگونگی ارائه شماره حساب سهام عدالت ۹۶

در حالی که از شب گذشته مشمولین سهام عدالت می توانند شماره حساب شبای خود را به سامانه سهام عدالت وارد کنند که هنوز ابهامات فراوانی برای مشمولین برای نحوه ارائه شماره حساب و زمان واریز سود سهام عدالت وجود دارد.سهام عدالت

سهام عدالت
 تنها مشمولین سهام عدالت افرادی که دارای کد و برگه سهام عدالت هستند باید با داشتن شماره حساب شبا برای هر شخص خانوار به سامانه سهام عدالت مراجعه کنند در غیر این صورت شماره حساب سایر افراد در سامانه وارد نخواهد شد و اگر به هر دلیلی شماره حساب وارد شده معتبر نباشد از طریق سامانه به افراد پیامکی در جهت صحیح نبود شماره حساب فرستاده می شود و عدم تاییده به این افراد داده می شود.

-عدالت-2

مشمولین سهام عدالت به خاطر داشته باشند که برای هر شخص خانوار اعم از همسر و فرزندان باید شماره حساب شبا جداگانه به حساب شخص به سامانه ارائه داده شود در غیر این صورت سود سهام همانند یارانه به حساب سرپرستان خانوار واریز نمی شود.
علاوه بر این مشمولین سهام عدالت در حال حاضر می توانند علاوه بر دریافت صورتحساب می توانند شماره حساب شبای خود را به سامانه ارائه دهند.
گفتنی زمان تعیین شده برای پرداخت سود سهام عدالت برای مشمولین در نیمه دوم سال جاری است و رقم حدودی سود برای هر مشمول سهام عدالت ۹۰ هزار تومان است و قرار نیست هیچ سودی قبل از انتخابات به حساب مشمولین واریز شود.
همچنین مشولین سهام عدالت زمان دارند تا پایان شهریور ماه سال جاری شماره حساب شبای خود را به سامانه سهام عدالت ارائه دهند و بعد از این زمان برای جاماندگان از ارائه شماره حساب زمان آرخ تعیین خواهد شد و سپس اطلاعت افراد بررسی و در موعد مقرر سود به حساب مشمولین واریز خواهد شد.
اما دراین میان افرادی که شماره حساب به سامانه سهام عدالت ارائه نکرده اند سود آن ها به صورت امانت در نزد سازمان خصوصی سازی خواهد ماند تا اطلاعات مالی خود را برای دریافت سود تکمیل کنند.
 خاطر نشان می سازی زمان ثبت نام مجدد برای سهام عدالت بعد از پرداخت سود سال پایانی سهام به مشمولین و ساماندهی افراد و احتمالا در پایان سال جاری صورت خواهد گرفت.

آخرین مهلت برای ثبت شماره حساب سهام عدالت ۹۶

6 دیدگاه

  1. ثبت شماره حساب

    • با عرض سلام ادب اینجانب نتوانستم شماره شبا خودم در زمان اعلام شده ثبت نمایم خواهشمند راهنمائی فرمایند به چه طریقی میتوانم عمل ثبت را انجام دهم . با تشکر

  2. استان سیستان وبلوچستان شهرستان کنارک دهستان کهیر

  3. باسلام . بنده وارد سایت سهام عدالت شدم . لیکن نتوانستم شماره حساب و شبا خودم را وارد کنم . روش وارد کردن چگونه است لطفا راهنمائئ فرمائید.

  4. سلام اقایون محترم من خیلی خیلی ناراحتم چرا که چند سال قبل در زمان ثبت نام سهام عدالت نه من نه هیچکدام از اعضای فامیلم متوجه نشدیم که باید ثبت نام کنیم که یک سهامی به ما تعلق میگیرد حالا اگر قرار بود پولی بدهیم هزار نفر بهمون زنگ میزدن که این پولو ریختی یالا زود باش بریز حالا الان باید چیکار کنم هیچ سایتی هم که الان ثبت نام نمیکنه تکلیف ما چیه لطفا راهنمایی کنید بگید چیکار کنم ایشالا ماشالا بارم نکنید نمیدونم والا تمام کسانی که تو دهاتهای دورافتاده زندگی میکنند ثبت نام کردن مایی که توتهرانیم خبردار نشدیم لطفا راهنمایی کنید

  5. سلام برای ثبت شمار حساب به سایت samanese

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme