خانه / حوادث / وجود قبیله بسیار ترسناک آدم خوارها در هند + عکس

وجود قبیله بسیار ترسناک آدم خوارها در هند + عکس

وجود قبیله بسیار ترسناک آدم خوارها در هند + عکس

-خوار-1
وجود قبیله ترسناک آدم خوار در هند (عکس)
کریستیانو اوستینلی، عکاس ایتالیایی از قبیله آگوری در شهر واراناسی هندوستان دیدار کرد. این قبیله شامل راهبانی است که مراسمی از قبیل خوردن مدفوع و گوشت انسان و همچنین خوردن ادرار از جمجمه انسان را برگزار می کنند.

-خوار-2
کریستیانو از نحوه زندگی مردم این منطقه دورافتاده عکس های زیادی گرفت. او می گوید:” این منطقه بسیار اسرارامیز است و مردم هندوستان از این مکان وحشت دارند. گفته می شود این افراد می توانند آینده را پیشگویی کرده، روی آب راه بروند و پیشگویی های شیطانی داشته باشند.”
این راهبان از ترکیب ماریجوانا، الکل و مدیتیشن برای رسیدن به حالت خلسه و نزدیک شدن به خدای هندو، لرد شیوا استفاده می کنند. آگوری ها اعتقاد دارند با انجام اعمالی که دیگران ناشایست و آزاردهنده می پندارند، می توانند به درجاتی از روشنگری و دانایی برسند.از دیگر مراسم آزاردهنده ی راهبان آگوری خوردن سر حیوانات زنده، پوشاندن بدن خود از خاکستر اجساد سوخته و انجام عبادت بر روی این اجساد است.
-خوار-3
این قبیله در میان مکانهایی که مخصوص مرده سوزی است زندگی می کنند. آنها اعتقاد دارند لرد شیوا و الهه کالی ما در این مکان ها حضور دارند و از آنچه مردم دور می ریزند تغذیه می کنند. آنها همچنین اعتقاد دارند که جسم و خون فانی است و بدن انسان بی اهمیت و ناچیز است. آگوری ها اغلب از دنیای مادی فاصله می گیرند و از لباس و پوشش استفاده نمی کنند تا بدن انسان را در خالصانه ترین و خاکی ترین وضعیت ممکن نشان دهند.
به گزارش دیلی آنها این عقیده را با زندگی کردن در قبرستان ها و احاطه کردن خود بامرگ و تباهی نشان می دهند. ریشه ی آگوری ها به “بابا کینارام”، اهل فرقه پروتستان در قرن ۱۷ بازمیگردد که گفته می شود تا سن ۱۷۰ سالگی زندگی کرد.در ادامه تصاویری از برخی راهبان آگوری را می بینید.
-خوار-4

وجود قبیله بسیار ترسناک آدم خوارها در هند + عکس

-خوار-5

 آدم خوارها در هند

-خوار-6

وجود قبیله بسیار آدم خوارها  ترسناک  در هند + عکس

-خوار-7

 آدم خوار

-خوار-8
پیشنهاد سایت دیلی :
پسر بچه عجیب با داشتن دو صورت ترسناک+عکس
گزارش تصویری از جن های هولناک در ایران +تصاویر ۱۸+
فیلمی که داعش از داخل ساختمان مجلس منتشر کرده است +دانلود و ترجمه
زن داعشی ایرانی دستگیر شده در حادثه تروریستی مجلس تهران کیست؟
ماجرای اسیدپاشی به ۱۶ نفر در جنوب تهران + آخرین اخبار

وجود قبیله بسیار ترسناک آدم خوارها در هند + عکس

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme