خانه / حوادث / جنایات عجیب و غریب زنان کشتی کج کار

جنایات عجیب و غریب زنان کشتی کج کار

به گزارش سایت ورزش بانوان با توجه به رواج اعتیاد به الکل و مواد مخدر در بین زنان فعال در کشتی کج آمار جرم و جنایت در بین زنان کشتی کج کار تا حد زیادی بالاست. تصاویری از برخی از این زنان بعد از بازداشت در رسانه‌ها پوشش داده شد و به سرعت در اینترنت منتشر گردید. در ذیل علت بازداشت آنها و تصاویرشان آورده شده است:

شارلوت
-کج-بانوان-300x169
اشلی الیزابت فلیر ملقب به شارلوت کشتی‌گیر حرفه‌ای آمریکایی است. وی دختر کشتی گیر سابق، ریک فلیر و خواهر دیوید و رید فلیر می‌باشد. شارلوت که در خود شیفتگی و خود نمایی زبانزد عام و خاص شده بی شک ملکه کشتی کج زنان جهان است.

او در سال ۲۰۰۸ به خاطر حمله به یک افسر و مقاومت در برابر بازداشت، دستگیر شد. البته دلیل اقدام افسر برای بازداشت وی درگیری شدید او، پدرش و شخص دیگری بود. همانطور که از عکس پیداست بعد از دستگیری با اینکه برای جرم هولناکی بازداشت شده بود از سر تکبر و غرور لبخند می‌زد طوریکه گویی هیچ اتفاقی نیفتاده است.

ربی اسکای
-کج-بانوان-300x194
ربی مدل، بازیگر، شخصیت تلویزیونی، عکاس، رقصنده، و کشتی گیر حرفه‌ای آمریکایی است. او سال ۲۰۱۳ با مت هاردی همتای خود در کشتی کج مردان ازدواج کرد. این دو زندگی عاشقانه‌ای داشتند که همچنان با وجود دو فرزند در جریان است. عشق میان این دو چنان بالا گرفته بود که هر دو در آسمان نهم سیر می‌کردند. اما این عشق در میانه راه با اتفاق ناگواری روبرو شد. جایی که ۱ ژانویه ۲۰۱۴ ربکا و مت به جرم ضرب و شتم با یکدیگر در یک متل بازداشت شدند. به گفته کارکنان متل این زوج کشتی کج کار دعوایی خونین و پر از کتک کاری را به راه انداختند. از تصاویری که از آنها منتشر شده نیز می‌توان آثار جراحات را به وضوح دید. هنگامی که پلیس وارد محل حادثه شد هر دو را دستگیر کرد و هر کدام را پس از پرداخت وثیقه ۳۵۰۰ دلاری آزاد کرد. اما بعد از آن شب این سوال در ذهن بوجود آمد گه چگونه بعد از درگیری وحشتناک این دو هنوز در کنار یکدیگر هستند؟!

بکی بِیلِس
-کج-بانوان-1-300x150
بکی بیلس از نگاه طرفداران بی‌شمار دنیای کشتی کج یکی از جذاب‌ترین زنان این رشته می‌باشد. او سال ۲۰۰۸ برای شرکت در چالش بزرگ کونگ و دریافت جایزه ۲۵۰۰۰ دلاری آن کاندید شد اما همان سال زمانیکه میزان الکل خونش بالاتر از سطح تعریف شده در نمودار بود، بازداشت شد و برای همیشه حضور در چالش بزرگ را از دست داد. همانطور که در تصویر می‎بینید با چهره‌ای خندان و ژستی که به هیچ وجه خبری از اضطراب و ناراحتی در آن نیست، عکس گرفته است.

سانی
-کج-بانوان-2-300x132
سانی که امروزه به طرز چشمگیری با پسرفت در مسابقات WWE روبرو شده است روزی یکی از معروف‌ترین زنان این رشته بود. البته شهرت وی تا جایی ادامه داشت که در سال ۲۰۱۲ به جرم‌های مختلف دستگیر شد. در سال ۲۰۱۵ نیز به دلیل مشارکت در چندین فقره جرم و جنایات بازداشت شد و بعد از آن شهرتش کم کم رو به افول رفت. تا جایی که امروزه کمتر کسی یادی از او می‌کند. عکسی که از او در هنگام دستگیری منتشر شده است، نیز خبر از آینده‌ای مبهم می‌دهد که سانی تبهکار انتظارش را می‌کشد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme