خانه / بیوگرافی بازیگران / بیوگرافی و عکس اینستاگرام روشنک گرامی( biography Roshanak Gerami )

بیوگرافی و عکس اینستاگرام روشنک گرامی( biography Roshanak Gerami )

بیوگرافی و عکس اینستاگرام روشنک گرامی( biography Roshanak Gerami )

-گرامی-1

بیوگرافی کامل روشنک گرامی بازیگر مشهور ایرانی به همراه عکسهای جدید روشنک گرامی را در سایت دیلی مشاهده نمایید .


Roshanak-Gerami
-گرامی-2
بیوگرافی روشنک گرامی
روشنک گرامی بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۱ مهر ۱۳۶۲ در تهران می باشد و ۳۴ سال سن دارد. وی در سال ۸۵ کارگردانی تئاتر قبول شده است و در سال ۸۷ هم کارگردانی کرده است که به گفته خودش در این راه موفق نبوده است. وی فعالیت هنری و بازیگری خود را با حضور در سریال فاصله ها آغاز نمود.
-گرامی-3
اوج کار روشنک گرامی در فیلم سینمایی قائده تصادف بود که آن فیلم در جشنواره فجر ۳۱ برنده جوایز متعددی شد و در آن فیلم به خوبی دیده شد. وی به تازگی در سال ۹۶ در سریال گمشدگان به کارگردانی رضا کریمی در نقش ترنج به عنوان بازیگر اصلی سریال حضور دارد. وی سال ۹۳ در یکی از خیابان های تهران تصادف شدیدی کرد که باعث شد گرامی چند هفته در بیمارستان بستری شود.
-گرامی-4
فیلم های سینمایی روشنک گرامی
قائده تصادف
خانه دیگری
هلن
سریال های روشنک گرامی
فاصله ها
گمشدگان (۱۳۹۶)
Roshanak-Gerami
-گرامی-5
گفت و گو با روشنک گرامی
خانم گرامی ! از نقشتان در فیلم سینمایی «قاعده تصادف» برایمان بگویید و اینکه چطور این نقش به شما پیشنهاد شد ؟
یک روز به دفتر آقای بهزادی رفتم. نشستیم و کمی در خصوص خودم و فیلمنامه گپ زدیم. فیلمنامه را به من دادند تا بخوانم برای نقش “پریسا” و گفتند که بهم خبر می دهند. چند روز بعدش تولدم بود و آقای بهزادی گفتند که در این روز به من خبر می دهند که انتخاب شده ام یا خیر. چند روزی از تولدم گذشت و خبری نشد. به من گفتند که چرا زنگ نزدی که پیگیری کنی و من گفتم منتظر تماس شما بودم. اینجوری بود که متوجه شدم برای این نقش انتخابم کرده اند. بچه ها دو هفته بود که شروع به دورخوانی کرده بودند و من هم یک روز با گروه برای نقش “لادن” دورخوانی کردم. از فردایش تمرین را شروع کردیم و من نقش لادن را بازی می کردم.
به دلیل یک سری اتفاقات از پروژه کنار رفتم. بعد از یک هفته مجددا” با من تماس گرفته شد تا نقش “پریسا” را بازی کنم. تا سه – چهار روز قبل از ضبط من نقش “پریسا” را تمرین می کردم. ما حدود دو ماه تمرین و هجده روز ضبط داشتیم چون در مجموع هجده سکانس در فیلم وجود داشت. چند روز قبل از ضبط تصمیم گرفته شد که من و خانم بنی احمدی نقشمان را عوض کنیم که تقریبا” اتفاقی بود شبیه ماجرایی که در خود فیلم می بینیم که “شهرزاد” رفت و یکی از خود بچه ها جایش را گرفت. در نهایت من نقش «مریم» را بازی کردم. اتفاق خوبی بود و خودم هم راحت تر بودم برای ایفای این نقش و خانم بنی احمدی هم از بازی در نقش “پریسا” راضی تر به نظر می رسید.
در ایام جشنواره فجر و در سینمای رسانه ها فیلم پسندیده شد از واکنش های مردمی تا چه اندازه اطلاع دارید و اینکه فیلم را با مردم تماشا کردید ؟
بله. بیشتر مخاطبان خوشبختانه با «مریم» ارتباط خوبی برقرار کردند و دوستش داشتند. در بین پسرها هم آقای مارتین شمعون پور بیشتر از سایرین مورد توجه قرار گرفته بود. همینطور از بازی مهرداد صدیقیان و ندا جبرئیلی تعریف های زیادی شنیدم. خانم جبرئیلی از دوستان خیلی خوب و صمیمی من هستند و در طول کار خیلی به هم کمک کردیم تا نقش هایمان به خوبی دیده شود. نظرات متفاوت بود.
فیلم قبلی آقای بهزادی را دیده بودید (تنها دوبار زندگی می کنیم) ؟
می دانم احتمالا” از دستم عصبانی هم خواهند شد ولی راستش را بخواهید نه. هنوز ندیدم.
قصه فیلم در مورد نسل سومی هاست یا نسل چهارمی ها ؟
نسل چهارمی ها.
شما خودتان نسل سومی هستید یا نسل چهارمی ؟
من نسل سومی هستم. متولد سال ۱۳۶۲٫
-گرامی-6

اینستاگرام روشنک گرامی : Instagram / Roshanakgerami

برای نزدیک شدن به دغدغه های این نسل چقدر تلاش کردید ؟
من دهه هفتادی ها را می شناسم. در فیلمنامه بیشتر به شخصیت “شهرزاد” پرداخته شده بود تا دیگر شخصیت ها. من تلاش کردم برای “مریم” شناسنامه ای تعریف کنم. «مریم» دختری بود که به همه از بالا نگاه می کرد و بقیه را هم سطح خودش نمی دانست غیر از یک نفر که او هم موزیسین بود و تصور می کرد فقط سواد مارتین در سطح اوست.
شما به عنوان کسی که با فیلمنامه چند ماه زندگی کرده در خصوص کاراکتری که “امیر جعفری” بازی می کند چه نظری دارید و چقدر به او حق می دهید ؟
من به عنوان یک نسل سومی آن پدر و مادر را درک نمی کنم و طبیعتا” آن پدر و مادر هم نمی توانند این بچه ها را درک کنند. به همین خاطر نمی توانم به آن پدر حق بدهم. مخصوصا” اینکه می گوید اجازه سفر به “شهرزاد” نمی دهم چون پیش از این یکبار با قرص خودکُشی کرده در حالی که این نرفتن هم می تواند باعث اقدام جدیدی از سوی او برای خودکُشی شود. من به عنوان “روشنک گرامی” حقی به این پدر و مادر نمی دهم اما برایم چنین کارهایی قابل درک است چرا که چنین والدینی را دیده ام.
فکر می کنید بعدا” بچه های این نسل چه برخوردی با فرزندان خودشان داشته باشند ؟
من راه حل پیشنهادی ام این است که این نسل بچه دار نشوند که این اتفاقات نیفتد. با اینکه خودم هنوز بچه ندارم ولی وقتی پدر و مادرم می خواهند تا لواسان بروند از دلشوره و نگرانی جان به لب می شوم و خواهش می کنم که بدون من جایی نروند.
خیلی ها این فیلم را با «درباره الی …» مقایسه کردند. شما چه نظری در این باره دارید ؟
“درباره الی …” … نمی دانم چرا چنین مقایسه ای شد. به خاطر اینکه کسی بین ما بوده و رفته یا به خاطر برگشت پدر یا تکنیک فیلم ولی من خودم هنگام خواندن فیلمنامه شباهتی ندیدم. شاید نوع فیلمبرداری چنین ذهنیتی را به وجود آورده چون از خیلی ها شنیدم که این فیلم “درباره شهرزاد ..” بوده و اینجور چیزها ولی حقیقتا” من شباهت چندانی بین این دو فیلم نمی بینم.
-گرامی-7
چقدر سعی کردید تا این حس نزدیکی بین جمع دوستان در این فیلم به مخاطب منتقل شود ؟ گویی که سالهاست این نفرات یکدیگر را می شناسند و با هم زندگی و همکاری می کنند.
خب ما دو ماه با هم زندگی کردیم. از صبح تا غروب تمرین می کردیم تا بعدش که ضبط انجام شد. حتی دورخوانی و تمرینات ما هم در لوکیشن اتفاق می افتاد. بعد دوربین ۵D اضافه شد و فیکس کردن میزانسن ها طبق نظرات آقای بهزادی صورت گرفت. شکر خدا به دلیل تمرینات طولانی گروه ، در ضبط پلان – سکانس ها به مشکل خاصی برنخوردیم. فقط چون دوربین Red یک روز قبل از ضبط به ما اضافه شد شاید تنها همین مورد بود که باعث می شد برخی تغییرات میزانسنی روی بدهد. گاهی اوقات برداشت زیاد هم داشتیم ولی کمتر پیش می آمد که به دلیل اشکال بازیگران این اتفاق بیفتد.
Roshanak-Gerami
-گرامی-8

روشنک گرامی بازیگر نقش ترنج در سریال گمشدگان

-گرامی-9

روشنک گرامی در سریال فاصله ها

-گرامی-10

روشنک گرامی و پژمان بازغی در فیلم هلن

-گرامی-11
-گرامی-12

روشنک گرامی خانه دیگری

Roshanak-Gerami
پیشنهاد سایت دیلی :
بیوگرافی ترلان پروانه
بیوگرافی رویا نونهالی
بیوگرافی مهتاب ثروتی
بیوگرافی سارا نازپرور صوفیانی
بیوگرافی رویا میرعلمی
Roshanak-Gerami

بیوگرافی و عکس اینستاگرام روشنک گرامی( biography Roshanak Gerami )

 

 

بک لینک ها چه هستند؟

نمایش در صفحه اول گوگل

9 دیدگاه

 1. بازی روشنک گرامی در گمشدگان افتضاح اصلا هیچ حس و حالی نداره حالت صورتش و لحن صداش از اول تا الان کلا ی حالت که اونم انگار خسته ووخواب الود خیلی بد بازی میکنه

  • دوست خوب این نظر شماست به نظرم عالی بازی میکنه اگه عالی بازی نمیکرد اینقدر فیلمش پر مخاطب نبود

   • دوست‌عزیز‌دختره‌توکل‌سریال‌همش‌انگارخوابه‌حتی‌تویه‌سکانس‌که‌داشت‌بادوستش‌تلفنی‌حرف‌میزد صدای‌دوستش‌ازاوبلندتربود‌اگرهم‌سریال‌طرفدارداره نه‌واسه‌کارگردانی‌افتضاح‌ونه‌واسه‌‌بازی‌مزخرف‌خانم‌گرامیه‌به‌خاطربازیگرای‌خوب‌دیگه‌ای‌هست‌که‌توش‌بازی‌کردن

 2. اتفاقا خیلی طبیعی بازی میکنه امیدوارم همیشه موفق باشه

 3. برادر فیلمش موضوع جالبی داره
  نه خواب آلودگی همیشگی ایشون
  بازیش اصلا خوب نیست

 4. عزیزان… خودخانم گرامی هم تو مصاحبه هاش که تو اینترنت هم هست گفت که بخاطر فرم چشاش همه خیال میکنن خوابش میاد در صورتی که اصلا اینطور نیست ولی در هر صورت بازیش قشنگه…ما هم امیداوریم همیشه موفق باشه

 5. مسخره ترین فیلمی هستش که تا الان تو صدا سیما پخش شده فیلم مثلا در مورد مواد مخدر هستش اما جزء درست کردن مواد و پخشش چیز دیگه ای رو نشون نمیده به نظر من جنبه های منفیه فیلم بیشتر از جنبه های مثبتش هستش تو این فیلم میگه دخترا اگه باباتون مصرف کننده بود از خونه بزنین بیرون و بیایین تهران چون تو تهران انقدر مردای خوبی پیدا میشن که بدون هیچ خواسته ای راحت کمکتون میکنن؟؟؟
  یا اینکه تو تهران کار زیاد اگه صبح از کارتون خوشتون نیومد ظهر میتونید برید سر یه کار دیگه و اگه از اون کارم خوشتون نیومد خیلی راحت میتونید عصر یه کار دیگه پیدا کنید و آخر شبم پول یکماه کارو به زور بهتون میدهن انقدر آدمای خوب تو تهران پیدا میشن و بعدشم میتونید هر روز یه مانتو لباس بخریدو شبم بدون هیچ مدرکی از اماکن تو هتل میتونید زندگی کنید فقط نمیدونم همه کارگردانهای کشور ما به کیو به چی میخوان ثابت کنن که خامها و دخترای کشور ما خیلی خیلی آزاد هستن و هر کاری رو راحت انجام میدن.. کارگردانهای کشور ما انقدر بدی و زشتی رو قشنگ نشون میدن که همه دلشون برا دختری که از خونه فرار کرده دلسوزی و همزاد پنداری میکنن اونم برا دختری که از خونش فرار کرده و ۲۴ ساعته با یه پسر مجرد و نامحرم داره زندگی میکنه!!!؟؟؟
  تازه من معنی اسلام ناب محمدی رو که رهبر تاکید میکردن فهمیدم

 6. بنظرم تو سریال گمشدگان عالیه ایشالا ک موفق باشه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme