خانه / اخبار / فال روزانه اردیبهشت ماه ۹۷

فال روزانه اردیبهشت ماه ۹۷

فال روزانه اردیبهشت ماه ۹۷

-روزانه-اردیبهشت-ماه
برای اطلاع از اتفاقات مهم پیش روی خودتان در اردیبهشت ماه ۹۷ فال روزانه  را در سایت فال روزانه  دیلی را بخوانید.اول نیت کنید و بعد بر روی فال امروز خودتان کلیک نمایید .

-روزانه-اردیبهشت-ماه
مرد متولد اردیبهشت
دیر ناراحت می شود اما اگر ناراحت شود دنیا را به هم میریزد. زن شوخ، سیاستمدار، مطیع و خانه دار را به حد پرستش دوست دارد. آرام، اهل عمل، حساس، محتاط است ولی اصلا رویائی نیست. زود رنج و بد خشم است اما هرگز از خانه اش قهر نمی کند. دست و دلباز اما حسابگر است و علاقه مند است پسر داشته باشد.
متولدین این ماه افرادی خوشخو و خوشرو بوده عموماً مورد تجه دیگران هستند. اینان افرادی خانواده دوست بوده استعداد انجام کارهای عام المنفعه را دارند. اغلب این افراد اهل هنر بوده و در رشته‎های هنری می‎توانند استعداد خوبی از خود نشان دهند. عموماً در زندگی ثروت خوبی به دست می‎آورند. در ضمن اغلب سفر حج در طالع دارند. اینان عموماً افرادی گشادهرو و فهیم هستند. اگر سستی نکنند، در زندگی به رفاه و موقعیت خوبی دست می‎یابند. اینان تنوع طلب و گاه بهانهغگیر بوده اغلب از خویشان همسر اختیار می‎کنند. و اگر چه بعضاً متمایل به چند زن هستند، اما باید یک زن اختیاز کنند. اینان دارای طبعی سرد و خشک بوده و عموماً در سنین ۷-۱۷ و ۲۲ سالگی با خطر مواجه می‎شوند که اگر سلامت بگذرند، تا هشتاد سال عمر خواهند کرد. روز جمعه برای اینان خوش یمن است. همچنین انگشتر فیروزه با اینان سازگار است. از لحاظ شغلی، خرید و فروش و تجارت و هر نوع معامله با آنان سازگار می‎باشد .
زن متولد اردیبهشت
طبیعت را دوست دارد. مادری سخت گیر، همسری فداکار و کمک دهنده، عاشق موسیقی و ساز و آواز است. از بسیاری جهات نمک رندگی محسوب می شود. دغلباز و ناپاک و اهل فلسفه بافی نیست. در عشق بی پرواست. در شیک پوشی طرفدار سادگی است، مخالف شتابزدگی است و یک رگ لجبازی دارد.
متولدین زن این ماه اغلب کوتاه قد، پیوسته ابرو، خوش زبان، خودخور، زودرنج و گاهی خشن می‎باشند. این زنان اگر چه به ظاهر دنیا پرست تصور می‎شوند، اما اهل نیکی و احسان هستند و اغلب هرچه به دست بیاورند، از دست میغدهند. معمولاً دل وزبان این افراد یکی است. اینان اغلب خوابهای خوبی می‎بینند که اگر بتوانند آنها را در بیداری به یاد بیاورند، تأثیر مثبتی از آنها خواهند گرفت. اینان نباید دروغ بگویند، زیرا صدمه خواهند دید .
متولدین زن این ماه اغلب از ناحیه سر بیمار می‎شوند. باید مراقب این عضو از بدن باشند. اگر چه گاه دچار درد کمر می‎شوند که معمولاً از باد و قولنج می‎باشد. این افراد با سه خطر در زندگی مواجه می‎شوند که اگر از آن بگذرد و نیز از سن شش سالگی عبور کنند، عمر طبیعی خواهند داشت. اینان معمولاً در یکی از اعضاء بدن، خال یا نشانی دارند که نشان از بخت و اقبال آنهاست. این زنان اغلب طالب لباس‏های سبز و آبی هستند. انگشتر یاقوت برای اینان بسیار مناسب است .
-روزانه-اردیبهشت-ماه

فال روزانه اردیبهشت ماه ۹۷

فال روزانه ۱ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۲ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۳ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۴ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۵ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۶ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۷ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۸ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۹ اردیبهشت ماه

فال روزانه ۱۰ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۱۱ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۱۲ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۱۳ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۱۴ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۱۵ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۱۶ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۱۷ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۱۸ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۱۹ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۲۰ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۲۱ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۲۲ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۲۳ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۲۴ اردیبهشت ماه

فال روزانه ۲۵ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۲۶ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۲۷ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۲۸ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۲۹ اردیبهشت ماه
فال روزانه ۳۰ اردیبهشت ماه

فـال روزانـه daily omen

-روزانه-اردیبهشت-ماه

فال روزانه اردیبهشت ماه ۹۷

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme