خانه / حوادث / جاسازی قاچاق گوشی روی بدن این زن قاچاقچی+عکس

جاسازی قاچاق گوشی روی بدن این زن قاچاقچی+عکس

جاسازی قاچاق گوشی روی بدن این زن قاچاقچی+عکس

-گوشی-1
جاسازی ۱۰۲ گوشی روی بدن این زن قاچاقچی (عکس)
به گزارش دیلی ناز قاچاقچی گوشی آیفون ۸ با پوشیدن لباس های مخصوص تصمیم به عبور ۱۰۲ گوشی آیفون از مرز را داشت که دستگیر شد.

زنی که در تلاش بود تا به صورت غیر قانونی تعداد ۱۰۲ دستگاه گوشی آیفون را از هنگ کنگ وارد کشور چین کند، دستگیر شد. این زن چینی آیفون ها را به بدن خود بسته و با پوشیدن لباس های اضافی، قصد فریب دادن ماموران را داشت. او در روز ۳۰ ژوئن حدود ساعت ۸ شب قصد عبور از مرز را داشت. با وجود گرمای هوا قاچاقچی یک ژاکت پوشیده بود و قسمت میان تنه ی او نیز بر خلاف دست ها و پاهای لاغرش، چاق به نظر می رسید.
-گوشی-2
به همین دلیل ماموران به او مشکوک می شوند و وی را از گیت فلز یاب رد می کنند که دستگاه وجود مقدار زیادی از فلز را نشان می دهد. سپس مظنون مورد بازرسی قرار گرفته و از او تعداد ۱۰۲ دستگاه آیفون و ۱۵ عدد ساعت لوکس Tissot کشف می شود که تقریبا وزنی معادل ۲۰ کیلوگرم داشتند.
ماموران گمرک از پیدا کردن این تعداد گوشی هوشمند شگفت زده شده و اعلام کردند که این بیشترین تعداد آیفونی است که تا کنون با این روش قصد ورود به خاک چین را داشته است. این اولین اقدام برای قاچاق آیفون از هنگ کنگ به چین نیست، زیرا در کشور هنگ کنگ قیمت آیفون بسیار ارزان تر بوده و اگر قاچاقچیان موفق شوند، پول خوبی به دست می آورند.
dailys.ir_-2
پیشنهاد سایت دیلی :
عمل جراحی زیبایی زن از فرق سر تا نوک پا+ عکس
کار دردناک زن برهنه با معشوقه شوهرش وسط خیابان + عکس
ماجرای زنی که به خوردن ادرارش اعتیاد دارد+عکس جدید
ماجرای بارداری زن جن زده بدون داشتن رابطه با هیچ مردی+عکس ۱۶+
ترسناک ترین و بزرگترین قورباغه جهان+ عکس
dailys.ir_-2

جاسازی قاچاق گوشی روی بدن این زن قاچاقچی+عکس

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme