خانه / اخبار / آنچه در مورد هاشور زدن ابرو  باید بدانید !

آنچه در مورد هاشور زدن ابرو  باید بدانید !

 

میکروبلیدینگ چیست ؟

میکروبلیدینگ نیز یکی از  روش انجام آرایش دائمی بوده و زیر مجموعه تاتو و هاشور به حساب می آید که جدیدتر بوده و نیمه دائم به حساب می آید. زیرا در این روش جوهر به غشا میانی پوست رفته و به همین دلیل نیمه دائمی محسوب می شود. لازم به ذکر است که انجام این روش نیاز به مجوز داشته و هر کسی نمی تواند این کار را انجام دهد.

مرکز تخصصی هاشور ابرو در کرج

يکي از موارد و در واقع مهمترين کاربرد اين روش ، در انجام هاشورهاي ظريف و مويي ميباشد. دليل اين امر هم ، در اين است که در روش ميکروپيگمنتيشن ،  به دليل لرزش هاي دستگاه (تبديل حرکت دوراني موتور به حرکت خطي سوزن ) و ضربات وارده از سوزن به پوست ،  خط هاي هاشور ، ضخيم تر از موي ابرو ايجاد ميشود و البته عميقتر .

متد بليدينگ ، در مبحث پوست شناسي ، رنگ ها ، بي حسي ها کاملا مانند ميکروپيگمنتيشن بوده و فقط در روش تزريق رنگ به پوست با تغييراتي همراه ميباشد.

آناهید به عنوان یکی از بهترین مراکز تخصصی میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ (تاتو و هاشور ابرو)  در فردیس کرج با مجوز پزشکی  آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات  میباشد.

 

-در-مورد-هاشور-زدن-ابرو-باید-بدانید-

 

بهترین آموزشگاه میکروپیگمنتیشن در کرج

ما در اين روش،  از يک قلم دستي ساده ، که تيغ هاي سوزني شکل رديفي و فلت،  به آن متصل ميشود،  استفاده کرده و رنگدانه ها  را  با آغشته کردن سوزن ها ، به رنگ و کشيدن آن با فشار مناسب به داخل پوست ، تزريق ميکنيم .اين روش در عين سادگي به مهارت و هنربسيار بالايي در کشيدن خطوط و حفظ فشار دست يکسان ،  در تمام خطوط نيازدارد که اين امر در سايه تمرين و ممارست بسيار زياد حاصل ميشود .

بهترین مرکز هاشور ابرو در کرج

طراحی فروشگاه اینترنتی توسط کارناوب

زمان ماندگاری‌ هاشور به روش میکروبلیدینگ چقدر است؟

در روش میکروپیگمنتیشن ماندگاری بیشتر است  اما در روش میکروبلیدینگ به دلیل ظرافت و زیبایی بیشتر و عمق کاشت رنگدانه ی کمتر ، ماندگاری کمتر (حدود ۶ ماه تا یکسال) می باشد.

بهترین مرکز تاتو در کرج

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme