خانه / دکوراسیون / انواع کمد دیواری مدرن

انواع کمد دیواری مدرن

امروزه در خیلی از کشورهای پیشرفته به کمد دیواری به چشم یک عنصر تزئینی و کاربردی نگاه می کنند که تاثیر زیادی در چیدمان و شکل طراحی دکوراسیون داخلی می گذارد. همین خاصیت باعث شده که کمد دیواری مجوز ورود به دیگر بخش های خانه را نیز پیدا کند و فقط محدود به اتاق خواب نشود. این روزها کمدهای چوبی شبیه به کمد دیواری را در اتاق نشیمن و پذیرایی هم می بینیم که کمبود فضا در اتاق خواب باعث مهاجرتشان به سالن خانه شده است.

کمد دیواری ام دی اف

این مدل کمد دیواری ها همانند کمد دیواری های ساده ای که در خیلی از خانه ها می بینیم هستند. درهایی که به شکل ۹۰ درجه و در جهت مخالف هم باز می شوند همان قصه تکراری همیشگی را برایمان بازگو می کند. ولی بعضی نجاران خوش سلیقه برای اینکه نمای ظاهری کمدها کمی دچار تغییر شود برای درهای کمد به جای نئوپان و لترون از چوب ام دی اف با رویه های گلاس استفاده می کنند. همین تغییر کافیست تا کمدهای چوبی و نخ نمای سفید رنگ، نمایی شیک و جذاب به خود بگیرند.

کمد دیواری ریلی و کشویی

خانه ها که کوچک شدند در خیلی از اتاق ها بعد از چیدمان سرویس خواب و مبلمان اتاق ها، دیگر فضایی برای باز شدن نود درجه درهای کمد دیواری باقی نمی ماند. این بود که طراحان و نجاران تصمیم گرفتند از دربهای ریلی یا کشویی روی کمد دیواری استفاده کنند. این ایده باعث شده تا درها در فضای کمتر به سهولت باز و بسته شوند و کاربر به زحمت نیافتد.

کمد دیواری اپن یا کمد لباس

فکر کردید فقط آشپزخانه اپن داریم خیر کمد دیواری اپن همه داریم. این کمد دیواری ها در اصل مدرن ترین مدل کمد لباس هستند که همان فضای کمد دیواری را اشغال می کنند و تمام فضای داخل آنها در دید عموم است. افراد شلخته خیلی از این مدل کمدها استقبال نمی کنند ولی افراد با دیسیپلین و آن تایم برای اینکه خوش سلیقگی و خوش پوشی خود را به رخ بقیه بکشند بدشان نمی آید روی یکی از دیوارهای اتاق خواب خود کمد لباس اپن داشته باشند.

-دیواری-مدرن-300x214

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme