خانه / بیوگرافی هنرمندان / بیوگرافی سوسن حسن دخت

بیوگرافی سوسن حسن دخت

سوسن حسنی دخت” مجری بخش های مختلف خبری صدا و سیما دارای مدرک کارشناسی مامائی و کارشناسی ارشد ژورنالیسم تلویزیونی از دانشکده صدا و سیما می باشد .

سوسن حسنی دخت» از مجریان خبر سیماست. یکی از چهره‌های خبری که از دهه ۸۰ تا کنون در بخش‌های خبری شبکه ١ و ۲ سیما ، ساعت ١۴ شبکه یک و ۲۲ و ۳۰ و نیز بخش خبری ۲۴ در شبکه ۵ و در حال حاضر در بخش‌های خبری ١۴ و ٢١ ، گفتگوی ویژه خبری حضور دارد، همچنین در برنامه‌های مختلف رادیویی (گفتگو و اقتصاد) اجرا در حوزه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و اجتماعی را به عهده دارند. سوسن حسنی‌دخت دارای مدرک کارشناسی مامائی و کارشناسی ارشد ژورنالیسم تلویزیونی از دانشکده صدا و سیما است.

من پیش از اینکه وارد عرصه خبر شوم، در ستاد معاونت بهداشت دانشگاه شهید بهشتی کار می‌کردم و رشته تحصیلی‌ام لیسانس مامایی است. بیشتر تجربه کاری‌ام در آن دانشگاه است اما-۱۲ ۱۰ سالی می‌شود که در رسانه و در حوزه خبر فعالیت می‌کنم.

البته بسیار پیش‌تر علاقه‌مند ورود به رادیو و تلویزیون بودم اما نتوانستم وارد شوم و شاید بشود گفت زمانی موفق به ورود شدم که کمی دیر بود. البته عشق و علاقه من به این کار و احساس نیازم، موجب شد در مقطع فوق لیسانس، در رشته ژورنالیست تلویزیونی ادامه تحصیل بدهم. از دلایل مهم انتخاب این رشته، احساس نیاز به ارتقاء علمی در کارم بود چرا که از فضای متفاوت کاری بهداشت و درمان، به این حوزه وارد شدم که البته شناخت کمی نسبت به فضای جدید کاری داشتم.
سودابه و سوسن حسنی دخت ، دو خواهری هستند که مجریان تلوزیون هستند. سودابه حسنی دخت مجری شبکه خبر و سوسن حسنی دخت بیشتر مجری خبر شبکه یک و دو سیما هستند.

در ادمه عکس هایی از این دو به همراه خانواده شان را می بینید.

-سوسنی-حسن-دخت-225x300

-سوسنی-حسن-دخت-1-225x300

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme