خانه / گوناگون / مرگ چاق ترین انسان جهان

مرگ چاق ترین انسان جهان

-چاق-ترین-انسان-جهان-1

مرگ چاق ترین انسان جهان

چاق ترین انسان دنیا مردی به نام مارتین با وزنی بالغ بر ۳۷۰ کیلو گرم بود که به گفته ی خودش روزانه ۲۰٫۰۰۰ کالری مصرف می کرده و یکی از رکورد داران کتاب گینس بود مرگ زودهنگامی داشت.چاق ترین انسان

او با ۳۷۰ کیلو گرم وزن بعد از فردی مکزیکی با وزن ۵۷۰ کیلو رکورد دار گینس بود که مرگ زودهنگام به وی نیز مجال نداد.

مارتین در مصاحبه ای با رزونامه ای در لندن گفت :من در حال خودکشی هستم چرا که در روز ۲۰٫۰۰۰ کالری یعنی ۱۰ برابر کالری مورد نیاز یک فرد بالغ مصرف می کنم و این عادت بد مرا به حالتی کشانده است که حتی توانایی راه رفتن هم ندارم.

وی که چاق ترین فرد جهان بود بدون نگهداری ۲۴ ساعته بهیاران و دو خواهرش نمی توانست از عهده هیچ کاری بربیاید. او تمام وقت خود را تلویزیون می دید وشکلات ، کیک ، بیسکوئیت و سوسیس می خورد.

او می گوید بعد از مرگ مادرم دچار افسردگی شدید شدم و بعد از ان رو به خوردن شکلات ، کیک ، بیسکوئیت و سوسیس و نشستن در مقابل تلویزیون برای ساعات طولانی آوردم. او در یک شبکه تلویزیونی گفته بود:”مادرم وقتی ۱۶ ساله بودم فوت کرد و بعد از او دیگر به هیچی اهمیت نمی دادم و برایم مهم نبود که چه اتفاقی برایم می افتد و همه چیز می خوردم.

مارتین علی رغم اینکه در عمل های جراحی سه چهارم معده اش را برداشته بود بازهم نتوانست در مبارزه با وزن خود پیروز شود و مرگ سرانجام وی شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme