خانه / سفره آرایی / تزیین سالاد کاهو ساده و شیک

تزیین سالاد کاهو ساده و شیک

تزیین سالاد ساده و راحت با روش های خلاقانه و بسیار زیبا

 

-سالاد-کاهو-ساده-و-شیک-3-300x274

تزیین سالاد کاهو ساده و شیک

سالاد از انواع پیش غذاهای خوشمزه و پرطرفدار است که در اغلب سفره های مهمانی به چشم می خورد. برای تزیین سالاد روش های مختلفی وجود دارد که تزیین سالاد ساده یکی از انواع روش های تزیین برای انواع سالاد ها است و شما می توانید با کمک این تزیینات انواع سالاد های فصل را در کمترین زمان ممکن تزیین کنید.

سالاد ها انواع مختلفی دارند و با مواد غذایی و سبزیجات و میوه های مختلف و انواع صیفی جات تهیه می شوند که بهتر است بعد از تهیه انواع سالاد ها آن ها را به کمک روش های خلاقانه به زیباترین شکل ممکن تزیین کنید.

تزیین سالاد ساده با  ایده های جالب

 

-سالاد-کاهو-ساده-و-شیک-4-300x242

تزیین سالاد کاهو ساده و شیک

سالاد سبزیجات از صیفی جات و سبزیجات مختلفی تهیه می شود که استفاده از صیفی جات و سبزیجات مختلف در روش تهیه انواع سالاد ها باعث می شود این نوع سالاد ها ظاهر و مزه فوق العاده ای داشته باشند؛ در ادامه این مطلب انواع ایده های خلاقانه برای تزیین سالاد ساده را مشاهده خواهید کرد.

تزیین ساده سالاد با روش های مختلف

 

-سالاد-کاهو-ساده-و-شیک-5-265x300

تزیین سالاد کاهو ساده و شیک

برای تزیین سالاد می توانید از انواع روش های خلاقانه و ساده استفاده کنید. شما می توانید سبزیجات و صیفی جات مورد استفاده در سالاد را با روش های زیبا و متفاوت برش بزنید و سپس مواد برش زده سالاد را با روش هایی خلاقانه و زیبا درون ظرف مورد نظر خود بچینید. همچنین می توانید برای تزیین سالاد فصل و تزیین سالاد کاهو و … از انواع سس استفاده کنید. یکی دیگر از روش ها برای تزیین سالاد برش زدن گوجه و خیار و فلفل دلمه ای و هویج و … به شکل گل و یا اشکال مختلف است که این روش می تواند زیبایی و جذابیت بی نظیری را به ظرف سالاد شما بدهد و تزیین سالاد را فانتزی تر کند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme