خانه / اخبار / اعضای کانال تلگرام خود را چگونه افزایش دهیم؟

اعضای کانال تلگرام خود را چگونه افزایش دهیم؟

روزانه میلیون ها نفر از برنامه تلگرام در گوشی خود استفاده می نمایند. نصب بیش از ۴۰ میلیون بار برنامه تلگرام در تنها کشور ایران و روزانه ۵ میلیون یوزر فعال در ایران نشان از اهمیت این پیام رسان اینترنتی و محبوبیت آن در ایران خبر می دهد. این محبوبیت باعث شده است که کسب و کار های مبتنی بر تلگرام ایجاد شده و همچنین تجارت های مختلف اقدام به استفاده از این برنامه قوی نمایند که مهم ترین آن را می توان به ساخت کانال های تلگرام نسبت داد.

 

با افرایش استفاده افراد از تلگرام و کانال های آن، خلائی وجود مرجع و یا سایت معرفی کانال های تلگرام احساس شده است. سایت تله فارس، جز بهترین سایت های حال حاضر در زمینه معرفی کانال های تلگرام می باشد که دارای دسته بندی های گوناگون برای تفکیک کانال برحسب موضوع آن می باشد. سایت تله فارس، فرصت ثبت کانال تلگرام به صورت رایگان را به صاحبان کانال ها می دهد تا ممبر های کانال های خود را به صورت واقعی افزایش دهند.

 

tele2

 

برای ثبت کانال به صورت رایگان، کافیست وارد سایت تله فارس به نشانی telefars.net شده و بر روی ثبت رایگان کانال کلیک نمایید. در ادامه فرم مربوطه به کانال را پر نموده و درخواست خود را ارسال نمایید. کلیه کانال ها در کمتر از ۲۴ ساعت بررسی و در صورت تایید شدن ، کانال ها به صفحه اول سایت و اول هر دسته بندی اضافه خواهند شد تا بازدید کنندگان سایت، کانال ها را مشاهده و در صورت تمایل عضو کانال شوند. از مزایای این کار این مورد است که ممبر به صورت واقعی و با تمایل خود عضو کانال شما خواهد شد در نتیجه بازده ی ممبر شما و در نهایت کانال شما افزایش پیدا خواهد کرد، چیزی که در عضو گیری های اجباری به ندرت و در ممبر های فیک به هیچ عنوان دیده نمی شود.

 

tele3

 

کانال تله فارس در حال حاضر دارای یکی از جامع ترین لیست کانال های تلگرام می باشد که این کانال ها در ۲۸ بخش به صورت مجزا دسته بندی شده اند و کاربران می توانند با انتخاب دسته بندی مورد نظر، جدیدترین کانال های آن دسته بندی را مشاهده و عضو آن ها شوند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme